závod v Benešově nad Ploučnicí
závod na Jedlové
závodzávod v Rumburku
závod v Jiřetíně pod Jedlovou
finále v České Lípě
info
kategorie
bodování
ceny
startovné
vysledky


Celkové výsledky:

žáci do 12 let Body
1. Vojta Aleš Nový Bor 263
2. Novák David Liberec 184
3. Palas Jiří Liberec 180
4. Chaloupka Miroslav Liberec 158
5. Slavík Jan DDM Česká Lípa 108
6. Pávek Petr DDM Česká Lípa 104
7. Kvapil Dominik Jablonec nad Nisou 90
8. Adamec Petr V.C.PEK Servis Kolín 87
9. Beneš Vojtěch Stadion Nový Bor 87
10. Varvařovkský Liberec 48
11. Prchal Jan Liberec 48
12. Skalický Jakub DDM Česká Lípa 40
13. Renka Tomáš Česká Kamenice 28
14. Fatka Petr   24
15. Viktora Martin Česká Kamenice 24
16. Štross Martin Benešov nad Ploučnicí 20
17. Holubář Martin   17
18. Janák Jan   15
19. Spurný Jakub   15
20. Vilikus Jakub   14
21. Dostál Vojtěch Benešov nad Ploučnicí 13
22. Jinoch Vlastimil Česká Kamenice 12
23. Jarolím Rudolf   11
       
žáci 13-14 let
1. Scharf David Česká Lípa 231
2. Kohout Pavel DDM Česká Lípa 177
3. Matušinský Miroslav DDM Česká Lípa 163
4. Podrazil Jiří CK JiToJi Stará Paka 120
5. Peterka Ondřej Česká Lípa 52
6. Řípa Lukáš Liberec 48
7. Spurný Milan Varnsdorf 43
8. Štěpánek Jakub JC AŠ Mladá Boleslav 43
9. Marek Pavel Česká Kamenice 24
       
kadeti 15-16 let
1. Fatka Marek TJ Rumburk 223
2. Lacina Lukáš Česká Kamenice 188
3. Bubílek Michal CK Česana 159
4. Pavlík Tomáš DDM Česká Lípa 119
5. Viktora Tomáš Česká Kamenice 99
6. Podrazil Tomáš CK Jitor Stará Paka 93
7. Vosáhlo Ladislav VC PEK servis Kolín 89
8. Gruber Lukáš VC PEK servis Kolín 68
9. Matejovič Ján Česká Lípa 48
10. Strnad Aleš Kerda Liberec 44
11. Vacek Petr Rumburk 20
12. Dočekal Jiří Rumburk 15
       
ženy
1. Jansová Tereza V.C.PEK Servis Kolín 152
2. Havlíková Pavla KC Kooperativa Žitný 50
3. Jáčová Pavla Jičín 50
4. Havlíková Zdeňka KC Kooperativa Žitný 43
5. Rohrichová Daniela SK Trisport Ústí nad Labem 37
6. Marková Kateřina TJ Česká Kamenice 28
       
junioři 17-18 let
1. Sadílek Petr VC PEK servis Kolín 200
2. Metela Ondřej Team Česká tlama 177
3. Retych Pavel Varnsdorf 169
4. Pleva Zdeněk Team Česká tlama 125
5. Paclt Tomáš KC Kooperativa 122
6. Došek Michal VC PEK servis Kolín 90
7. Kříž Jakub TJ Rumburk 83
8. Čapek Jiří VC PEK servis Kolín 74
9. Nebesař Marek Most 70
10. Kozák Aleš Bohemia Nový Bor 62
11. Tvrdík Tomáš Kutná Hora 52
12. Plašil Jiří KC Kooperativa 48
13. Podrazil Tomáš Varnsdorf 44
14. Handík Tomáš VC PEK servis Kolín 43
15. Valeš František VC PEK servis Kolín 32
16. Nosek Pavel JC AŠ Mladá Boleslav 16
17. Hrůzek Lukáš TJ Česká Kamenice 15
       
masters nad 40 let
1. Spurný Milan Varnsdorf 185
2. Bubílek Aleš CK Česana 169
3. Skalický František DDM Česká Lípa 65
4. Homolka Dalibor Bohemie Nový Bor 50
5. Fiala Tomáš Praha 43
6. Šimánek Roman Kamenický Šenov 37
7. Rejholec Jiří Bohemie Nový Bor 32
8. Novák Pavel Varnsdorf 24
9. Prokeš Stanislav CVK Česká Kamenice 17
10. Anderle Rostislav CK Libverda 16
       
muži 19-39 let
1. Chyba Jiří ČKMC Praha 241
2. Podolínský Martin Auto Štangl Děčín 131
3. Veverka Vlastimil Libouchec 152
4. Káles Roman CCC-Mat Team 119
5. Pomothy Jakub Jantar Team Liberec 118
6. Machek Ivo AMS Kerda Liberec 103
7. Pleschinger Martin Bohemie Nový Bor 89
8. Slanina Jan Kamenický Šenov 67
9. Handík Tomáš Markvartice 57
10. Havlíček Jakub Vrchlabí 48
11. Bogár Leoš Bohemie Nový Bor 43
12. Jiránek Tomáš Polar team Mladá Boleslav 43
13. Pánek Patrik RIGI Bike Mladá Boleslav 39
14. Charvát Miloš Kolín 36
15. Jens Michael TVS Grosschonau 35
16. Bílek Josef SKC Liberec 33
17. Gebhardt Petr TJ Česká Kamenice 32
18. Zartoň Pavel VC Pek servis Kolín 32
19. Zelenka Jaroslav Jantar Team Liberec 32
20. Polanský Roman Keleme-Česká Lípa 31
21. Sláma Ondřej Bohemie Nový Bor 24
22. Geisler Richard   17
23. Pakandl David CK Česana Mladá Boleslav 17
24. Rejholec Michal Bohemie Nový Bor 16
25. Antoš Jiří   15
26. Paclt Tomáš Kooperativa Liberec 15
27. Tratina Lukáš Gary Fischer Praha 14
28. Ušel Ondřej Velointest Praha 13
29. Dvořák Aleš DAAK Tour Skalice 12
30. Horký Roman TJ Česká Kamenice 11
31. Libnar Tomáš SHC Sport Hrádek nad Nis. 10
32. Zemler Václav Rumburk 9
33. Dubovecký Michal Varnsdorf 8
34. Třešňák Miroslav TJ Česká Kamenice 8
35. Hrach Roman Novex MTB Děčín 7
36. Tůma Radek Ventos Rumburk 6
37. Vlášek Jiří Ventos Rumburk 5
38. Vojtěch Marek TJ Česká Kamenice 3 body
39. Hodboď Zdeněk Kola Brabec 2 body
40. Mark Rudolf HKR 1 bod