závod v Benšově nad Ploučnicí
závod na Jedlové
závod v Rumburku
závod v Jiřetíně pod Jedlovou
finále v České Lípě
info
kategorie
bodování
ceny
startovné
výsledky
Pořadatel : Kola Brabec Rumburk
Místo konání: Rumburk-městské koupaliště
Trať závodu:okruh v délce cca 4 km - lesní cesty
Kancelář závodu:městské koupaliště Rumburk-9.6.2001od 8,30 hod. do 12,00 hod.

Prezentace:
8,30-9,00 kategorie žáci
8,30 - 10,00 kategorie kadeti,junioři a ženy
8,30 - 12,00 kategorie muži a masters

Start závodů a délka tratí:
9,30 - žáci do 12 let - 2 okruhy- 8 km
9,30 - žáci 13-14 let - 3 okruhy -12 km
10,30 - kadeti,junioři,ženy -5 okruhů - 20 km
12,30 - muži - 7 okruhů - 28 km
12,35 - masters - 6 okruhů - 24 km

Ceny : věcné ceny pro prvních pět závodníků v kategorii
Každé startovní číslo bude slosováno v divácké tombole o horské kolo zn.Author.Divácká tombola bude vyhlášena po dojezdu poslední kategorie.V případě nepřítomnosti vylosovaného bude losován jiný výherce!!
Předpis : závodí se podle pravidel MTB a tohoto rozpisu.Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí a musí být vybaven plnou přilbou.
Různé:z organizačních důvodů si pořadatel vyhrazuje právo změn programu a trati!V den závodu bude na příjezdových trasách do Rumburku výrazně vyznačeno místo konání závodu ukazateli.
Ubytování + stravování možno zajistit na tel.0413/332238 p.Pešťák
Kontakt: 0413/33459 0602/112875 - P.Brabec

Výsledky:
Kategorie : Mladší žáci
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Adamec Petr VC PEK servis Kolín 50
2 Vojta Aleš Stadion Novy Bor 43
3 Palas Jiří AMS Kerda Liberec 37
4 Novák David AMS Kerda Liberec 32
5 Slavík Jan TJ LOKO Česká Lípa 28
6 Beneš Vojtěch Stadion Novy Bor 24
7 Chaloupka Miroslav AMS Kerda Liberec 20
8 Prchal Jan AMS Kerda Liberec 17
9 Pánek Petr DDM Libertin 16
10 Janák Jan   15
11 Vilikus Jakub   14
12 Renka Tomáš TJ Česká Kamenice 13
13 Jinoch Vlastimil TJ Česká Kamenice 12
14 Jarolím Rudolf   11
- Hrach Roman   0
       
Kategorie : Mladší žákyně
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Nováková Jana TJ Česká Kamenice 50
       
Kategorie : Starší žáci
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Podrazil Jiří CK JiToJi Stará Paka 50
2 Štěpánek Jakub JC AŠ Mladá Boleslav 43
3 Scharf David Stadion Novy Bor 37
4 Matušínský Miroslav CK LOKO 32
5 Kohout Pavel CK LOKO Česká Lípa 28
6 Marek Pavel Česká Kamenice 24
       
Kategorie : Starší žákyně + Kadetky
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Myšíková Adéla TJ Česká Kamenice 50
       
Kategorie : Kadeti
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Podrazil Tomáš CK JiToJi Stará Paka 50
2 Fatka Marek TJ Rumburk 43
3 Vosáhlo Ladislav VC PEK servis Kolín 37
4 Viktora Tomáš TJ Česká Kamenice 32
5 Bubílek Michal CK Česana 28
6 Gruber Lukáš VC PEK servis 24
7 Vacek Petr RBK 20
8 Pavlík Tomáš   17
9 Strnad Aleš AMS Kerda 16
10 Dočekal Jiří Rumburk 15
11 Matejovič Ján CK Peloton 14
- Bendl Vojtěch    
 
Kategorie : Junioři
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Sadílek Petr VC PEK servis Kolín 50
2 Handík Tomáš VC PEK servis Kolín 43
3 Čapek Jiří VC PEK servis Kolín 37
4 Metela Ondřej Team Česká tlama 32
5 Retych Pavel Varnsdorf 28
6 Plašil Jiří KC Kooperativa Žitný SG 24
7 Kříž Jakub TJ Rumburk 20
8 Paclt Tomáš KC Kooperativa 17
9 Nosek Pavel JC AŠ Mladá Boleslav 16
10 Hrůzek Lukáš TJ Česká Kamenice 15
11 Pleva Zdeněk Team Česká tlama 14
- Dušička Petr TJ Česká Kamenice 0
       
Kategorie : Juniorky + Ženy
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Havlíková Pavla KC Kooperativa Žitný SG 50
2 Havlíková Zdeňka KC Kooperativa Žitný SG 43
3 Röhrichová Daniela SK Trisport Ústí n.Labem 37
4 Jansová Tereza VC PEK servis Kolín 32
5 Marková Kateřina TJ Česká Kamenice 28
       
Kategorie : Muži
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Káles Roman CCC - MAT team 50
2 Jiránek Tomáš Polar team Mladá Boleslav 43
3 Machek Ivo AMS Kerda Liberec 37
4 Zartoň Pavel VC PEK servis Kolín 32
5 Chyba Jiří ČKMC Praha 28
6 Podolínský Martin Auto Štangl Děčín 24
7 Veverka Vlastimil AUTHOR KL Sport Teplice 20
8 Pleschinger Martin TJ Bohemia Nový Bor 17
9 Rejholec Michal TJ Bohemia Nový Bor 16
10 Polanský Roman KELME-Česká Lípa 15
11 Pomothy Jakub Jantar team Liberec 14
12 Slanina Jan Kamenický Šenov 13
13 Dvořák Aleš DAAK Tour Skalice 12
14 Horký Roman TJ Česká Kamenice 11
15 Bogar Leoš TJ Bohemia Nový Bor 10
16 Zemler Václav   9
17 Třešňák Miroslav TJ Česká Kamenice 8
18 Hrach Roman Novex MTB Děčín 7
19 Tůma Radek VENTOS Rumburk 6
20 Vlášek Jiří VENTOS Rumburk 5
21 Gebhardt Petr TJ Česká Kamenice 4
22 Vojtěch Marek TJ Česká Kamenice 3
23 Hodboď Zdeněk Kola Brabec 2
24 Mark Rudolf HKR 1
25 Klíma Josef Rumburk 0
26 Haufert Arnošt HK Varnsdorf 0
27 Hušek Jiří TJ Česká Kamenice 0
28 Břenek Jan Kola Brabec 0
29 Mark Petr   0
30 Krupa Vratislav VENTOS Rumburk 0
- Novota Jan THC Varnsdorf 0
- Kučera David TJ Bohemia Nový Bor 0
- Zelenka Josef ČD Rumburk 0
- Sitora Radek Pijanovo lůno 0
 
Kategorie : Veteráni
Poř. Jméno a příjmení Oddíl Body
1 Homolka Dalibor TJ Bohemia Nový Bor 50
2 Fiala Tomáš Praha 43
3 Šimánek Roman 37
4 Rejholec Jiří TJ Bohemia Nový Bor 32
5 Skalický František DDM Česká Lípa 28
6 Novák Pavel Varnsdorf 24
7 Bubílek Aleš CK Česana 20
8 Prokeš Stanislav CVK Česká Kamenice 17
9 Anderle Rostislav CK Libverda 16
10 Spurný Milan Varnsdorf 15
- Konupka Petr  
- Novák Josef CVK Česká Kamenice  
- Pospíchal Jan Slovan Varnsdorf  
- Retych Pavel Varnsdorf