závod v Benšově nad Ploučnicí
závod na Jedlové
závod v Rumburku
závod v Jiřetíně pod Jedlovou
finále v České Lípě
info
kategorie
bodování
ceny
startovné
výsledky


Pořadatel : TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou-oddíl rekreačních sportů
Místo konání:Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
Hlavní rozhodčí : Rudolf Synek
Informace : 0413/379231,379137

Trať závodu:okruh v délce cca 5 km
Prezentace: bude probíhat do 8,00 hod.a bude ukončena vždy 15 minut před startem kategorie

Čas startů a délky tratí :
žáci do 12 let - 5 km - 1 okruh - 8,30 hod.
žáci 13-14 let - 10 km - 2 okruhy - 8,30 hod.
kadeti 15-16 let - 15 km - 3 okruhy -9,30 hod.
junioři 17-18 let -20 km - 4 okruhy -9,30 hod.
ženy 18 let a st. -15 km - 3 okruhy - 9,35 hod.
muži 19-39 let -30 km -6 okruhů - 11,00 hod.
masters nad 40 let - 25 km - 5 okruhů - 11,05 hod.

Ceny : věcné ceny pro první tři závodníky v kategorii

Vyhlášení vítězů bude uskutečněno vždy po dojetí jedné ze tří skupin závodníků
1.skupina - žáci
2.skupina - kadeti,junioři,ženy
3.skupina - muži,masters
Předpis : závodí se podle pravidel MTB a tohoto rozpisu.Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí a musí být vybaven plnou přilbou.

Výsledky:

Žáci do 12 let - 1 okruh - 5 km: Body
1. VOJTA Aleš 90 TJ Stadion Nový Bor 0:18,56 50
2. NOVÁK David 90 AMS Kerda Liberec 0:20,28 43
3.CHALOUPKA Mirosl. 91 AMS Kerda Liberec 0:22,10 37
4.BERKA Tomáš 91 Stadion Nový Bor 0:22,49 32
5. PÁVEK Petr 90 DDM Libertin Č.Lípa 0:22,59 28
6. FATKA Petr 90 Varnsdorf 0:23,58 24
7.KVAPIL Dominik AMS Kerda Liberec 0:26,15 20
8. HOLUBÁŘ Martin 91 Varnsdorf 0:29,18 17
9. BERKA Dominik 94 Stadion Nový Bor 0:31,41 16
10. SPURNÝ Jakub 95 DÝKY Varnsdorf 0:38,56 15
 
ŽÁCI 13-14 let - 2 okruhy- 10 km:
1. SCHARF David 88 Stadion Nový Bor 0:37,21 50
2. SPURNÝ Milan 87 DÝKY Varnsdorf 0:44,19 43
3. GEISLEROVÁ Lucie 88 KL Sport Most 0:49,08 37
 
KADETI -15-16 let - 3 okruhy -15 km:
1. FATKA Marek 85 TJ Rumburk 0:44,33 50
2. LACINA Lukáš 85 Česká Kamenice 0:48,11 43
3. BUBÍLEK Michal 86 CK Česana 0:48,47 37
 
JUNIOŘI 17-18 let - 4 okruhy - 20 km:
1. SADÍLEK Petr 84 VC Pek servis Kolín 1:01,21 50
2. RETYCH Pavel 84 Varnsdorf 1:01,44 43
3. METELA Ondřej 84 Team Česká tlama 1:02,54 37
4. PACLT Tomáš 83 KP Kooperativa 1:04,02 32
5. KOZÁK Aleš 84 Bohemie Nový Bor 1:14,09 28
6. PLEVA Zdeněk 83 Team Česká Tlama 1:14,22 24
 
ŽENY 18 let a st. - 3 okruhy - 15 km:
1. JÁČOVÁ Pavla 73 Český Dub 1:13,29 50
 
MUŽI - 19 - 39 let - 6 okruhů - 30 km:
1.CHYBA Jiří 79 ČKMC Praha 1:24,10 50
2.PODOLÍNSKÝ Martin79 Auto Štangl Děčín 1:25,43 43
3.VEVERKA Vlastimil 80 KL Sport Děčín 1:26,19 37
4.KÁLES Roman 82 CCC-MAT Team 1:28,52 32
5.PÁVEK Patrik 75 RIGI Bike M.B. 1:36,25 28
6.POMOTHY Jakub 81 Jantar Team Liberec 1:40,36 24
7.ZELENKA Jaroslav 80 Jantar team Liberec 1:41,33 20
8.GEISLER Richard Krokodýl Most 1:26,07 -1 kolo 17
9.MACHEK Ivo 78 Kerda AMS Liberec 1:29,55 - 1 kolo 16
10. ANTOŠ Jiří 72 Děčín 1:24,35 - 2 kola 15
 
MUŽI - MASTERS - nad 40 lečt - okruhů - 25 km:
1.SPURNÝ Milan 61 Varnsdorf 1:29,09 50
2.BUBÍLEK Aleš 54 CK Česana 1:30,47 43
DONNER Petr 55 Český Dub vzdal