závodzávod v Rumburku
závod v Jiřetíně pod Jedlovou
finále v České Lípě


Pořadatel:
DDM Varnsdorf ve spolupráci s TJ Slovan -oddíl lyžování
Místo konání :Jiřetín pod Jedlovou - u lyžařského vleku
Trať závodu: lesní okruh 8 km
Hlavní rozhodčí : p.Holata

Prezentace:
9,00-10,00 - žáci,kadeti,junioři,ženy
9,00- 11,00 - muži,masters
Kategorie, tratě a hodina startu:
žáci do 12 let - 8 km - 1 okruh - 10,30 hod.
žáci 13-14 let - 16 km - 2 okruhy - 10,30 hod
kadeti 15-16 let - 16 km - 2 okruhy - 10,30 hod.
ženy 18 let a starší- 16 km - 2 okruhy - 10,30 hod.
junioři 17-18 let - 24 km - 3 okruhy - 10,35 hod.
muži 19-39 let - 32 km - 4 okruhy - 12,00 hod.
master nad 40 let - 32 km - 4 okruhy - 12,05 hod.

Ceny: pro první tři závodníky v kategorii diplomy
Předpis: závodí se podle pravidel MTB a tohoto rozpisu.Každý závodník
startuje na vlastní nebezpečí a musí být vybaven plnou přilbou.
Různé:pořadatel si vyhrazuje právo změny programu a trati

Výsledky:

Českolipská liga horských kol - Jedlová - 12.5.2001
žáci do 12 let - 1 okruh - 8km
1 Vojta Aleš 1990 Stadion Nový Bor 31:31 min. 50
2 Palas Jiří 1989 AMS Kerda Liberec 32:33 min. 43
3 Adamec Petr 1989 V.C.PEK Servis Kolín 33:08 min. 37
4 Chaloupka Miroslav 1991 AMS Kerda Liberec 35:38 min. 32
5 Novák David 1990 AMS Kerda Liberec 35:47 min. 28
6 Pávek Petr 1990 DDM Česká Lípa 39:09 min. 24
7 Landovská Petra 1989 TJ Česká Kamenice 39:09 min. 20
8 Kvapil Dominik 1992 AMS Kerda Liberec 39:32 min. 17
9 Prchal Jan 1990 AMS Kerda Liberec 43:04 min. 16
 
žáci 13-14 let - 2 okruhy - 16 km
1 Scharf David 1988 TJ Stadion 1:00:54 hod. 50
2 Kohout Pavel 1987 DDM Česká Lípa 1:09:13 hod. 43
3 Matušinský Miroslav 1987 DDM Česká Lípa 1:13:49 hod. 37
  Řípa Lukáš 1988 AMS Kerda Liberec disk.  
 
kadeti - 15-16 let - 2 okruhy - 16 km
1 Fatka Marek 1985 TJ Rumburk 47:50 min. 50
2 Podrazil Tomáš 1985 CK Jitor Stará Paka 49:20 min. 43
3 Bubílek Michal 1986 CK Česana 54:55 min. 37
4 Lacina Lukáš 1985 TJ Česká Kamenice 55:14 min. 32
5 Strnad Aleš 1986 Kerda Liberec 55:36 min. 28
6 Viktora Tomáš 1986 TJ Česká Kamenice 57:16 min. 24
7 Jansová Tereza 1985 V.C.PEK Servis Kolín 59:02 min. 20
8 Pavlík Tomáš 1986 DDM Česká Lípa 1:09:07 hod. 17
9 Matejovič Jan 1986 DDM Česká Lípa 1:14:42 hod. 16
 
junioři - 17-18 let - 3 okruhy - 24 km
1 Došek Michal 1983 V.C. PEK Servis Kolín 1:08:57 hod. 50
2 Sadílek Petr 1984 V.C. PEK Servis Kolín 1:08:58 hod. 43
3 Čapek Jiří 1983 V.C. PEK Servis Kolín 1:09:59 hod. 37
4 Valeš František 1984 V.C. PEK Servis Kolín 1:10:00 hod. 32
5 Metela Ondřej 1984 TEAM Česká Tlama 1:13:31 hod. 28
6 Plašil Jiří 1983 Kooperativa Liberec 1:14:59 hod. 24
7 Pleva Zdeněk 1983 TEAM Česká Tlama 1:27:46 hod. 20
  Handík Tomáš 1983 V.C. PEK Servis Kolín disk.  
  Kozák Aleš 1984 Bohemia Nový Bor disk.  
  Retych Tomáš 1984 Varnsdorf disk.  
  Paclt Tomáš 1983 Kooperativa Liberec disk.  
 
muži - 19-39 let - 4 okruhy - 32 km
1 Machek Ivo 1978 AMS Kerda Liberec 1:27:15 hod. 50
2 Chyba Jiří 1979 ČK MC Praha 1:28:35 hod. 43
3 Káles Roman 1982 CC MAT Team Kolín 1:31:36 hod. 37
4 Podolínský Martin 1979 AUTO-ŠTANGL Děčín 1:33:05 hod. 32
5 Pleschinger Martin 1972 Bohemie Nový Bor 1:35:28 hod. 28
6 Sláma Ondřej 1976 Bohemie Nový Bor 1:37:02 hod. 24
7 Pomothy Jakub 1981 Jantar Team Liberec 1:37:50 hod. 20
8 Pakandl David 1977 CK Česana Mladá Boleslav 1:38:47 hod. 17
9 Polanský Roman 1972 TJ Loko Česká Lípa 1:39:42 hod. 16
10 Paclt Tomáš 1983 Kooperativa Liberec 1:40:38 hod. 15
11 Trantina Lukáš 1983 Gary Fischer Praha 1:42:38 hod. 14
12 Ušel Ondřej 1977 Velointest Praha 1:43:09 hod. 13
13 Zelenka Jaroslav 1980 Jantar Team Liberec 1:46:37 hod. 12
14 Pánek Patrik 1980 RIGI BIKE Mladá Boleslav 1:46:43 hod. 11
15 Libnar Tomáš 1974 SHC SPORT Hrádek nad Nisou 1:47:08 hod. 10
16 Bílek Josef 1980 SKC Liberec 2:01:06 hod. 9
17 Dubovecký Michal 1967 Varnsdorf 2:02:10 hod. 8
  Zemler Václav 1963 Varnsdorf disk.  
  Černý Daniel 1982 Velointest Praha disk.  
 
masters nad 40 let - 3 okruhy - 24 km
1 Spurný Milan 1961 Vrnsdorf 1:20:52 hod. 50
2 Bubílek Aleš 1954 CK Česana Mladá Boleslav 1:25:13 hod. 43
3 Skalický František 1953 DDM Česká Lípa 1:32:29 hod. 37