závod v Benšově nad Ploučnicí
závod na Jedlové
závod v Rumburku
závod v Jiřetíně pod Jedlovou
finále v České Lípě
info
kategorie
bodování
ceny
startovné
výsledky


Místo konání: ZŠ Partyzánská Česká Lípa
Hlavní rozhodčí: František Skalický
Kancelář závodu : v ZŠ Partyzánská Česká Lípa
Prezentace: od 9,00 hod. a bude ukončena vždy 1/2 hodiny před startem kategorie
Trať závodu: okruh v délce cca 5 km

Kategorie a délky tratí:
děti do 9 let 1 km 10,00 hod.
žáci do 12 let 5 km 1 okruh 10,30 hod.
žáci 13-14 let 10km 2 okruhy 10,30 hod.
kadeti 15-16 let 15km 3 okruhy 11,30 hod.
ženy 15 km 3 okruhy 11,30 hod.
junioři 17-18 let 20 km 4 okruhy 11,30 hod.
muži 19-39 let 30 km 6 okruhů 13,00 hod.
masters nad 40 let 25 km 5 okruhů 13,05 hod.

Předpis: závodí se podle pravidel MTB a tohoto rozpisu.Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí a musí být vybaven plnou přilbou.

Výsledky:

děti do 9 let
1. Berka Dominik 94 Cvikov 2:38,0 min.
2. Scharf Jakub 97 Česká Lípa 5:12,0 min.
 
žáci do 12 let - 2 okruhy - 10 km
1. Vojta Aleš 90 Nový Bor 35:47,0 min.
2. Beneš Vojtěch 89 Nový Bor 37:24,0 min.
3. Palas Jiří 89 Liberec 38:03,0 min.
4. Slavík Jan 89 DDM Česká Lípa 38:31,0 min.
5. Varvařovský Martin 89 Liberec 39:21,0 min.
6. Novák David 90 Liberec 39:46,0 min.
7. Skalický Jakub 89 DDM Česká Lípa 41:20,0 min.
8. Chaloupka Martin 91 Liberec 41:21,0 min.
9. Berka Tomáš 91 Cvikov 44:36,0 min.
10. Pávek Petr 90 DDM Česká Lípa 44:47,0 min.
11. Kvapil Dominik 92 Jablonec 50:33,0 min.
 
žáci 13-14 let- 3 okruhy - 15 km
1. Podrazil Jiří 88 Varnsdorf 48:46,0 min.
2. Kohout Pavel 87 DDM Česká Lípa 52:41,0 min.
3. Matušínský Mirek 87 DDM Česká Lípa 55:15,0 min.
4. Peterka Ondřej 88 Česká Lípa 58:14,0 min.
5. Řípa Lukáš 88 Liberec 58:15,0 min.
6. Schare David 88 Česká Lípa 1:05,00 hod.
7. Holub Tomáš 87 Česká Lípa 1:11,45 hod.
8. Smrž Karel 88 Česká Lípa 1 kolo -
 
Kadeti 15-16 let-4 okruhy-20 km
1. Fatka Marek 85 Varnsdorf 59:48,0 min.
2. Lacina Lukáš 85 Česká Kamenice 1:02,00 hod.
3. Bibílek Michal 86 Mladá Boleslav 1:02,57 hod.
4. Vosáhlo Ladislav 85 Sopřeč 1:07,06 hod.
5. Pavlík Tomáš 86 DDM Česká Lípa 1:12,46 hod.
6. Gruber Lukáš 85 Nový Bydžov 1:14,36 hod.
  Zbuzek Michal 85 Horní Jiřetín disk.
 
junioři 17-18 let - 5 okruhů - 25 km
1. Nebesář Marek 83 Most 01:09.1
2. Kříž Jakub 83 Rumburk 01:09.1
3. Sadílek Petr 84 Nový Bor 01:12.1
4. Tvrdík Tomáš 85 Kutná Hora 01:12.5
5. Retych Pavel 84 Varnsdorf 01:13.3
6. Podrazil Tomáš 85 Varnsdorf 01:14.6
7. Došek Michal 83 Jeseník 01:17.2
8. Metela Ondřej 84 Česká Lípa 01:12.4
9. Paclt Tomáš 84 Vlšetín 01:23.4
10. Pleva Zdeněk 83 Česká Lípa 01:26.1
11. Kozák Aleš 84 Nový Bor 1 kolo -
 
ženy - 3 okruhy - 15 km
1. Jansová Tereza 85 Úpice 53:12,0 min.
 
masters nad 40 let - 4 okruhy - 20 km
1. Spurný Milan 61 Varnsdorf 01:05.1
2. Bubílek Aleš 54 Mladá Boleslav 01:07.0
 
muži 19-39 let - 5 okruhů - 25 km
1. Chyba Jiří 79 Praha 01:08.0
2. Podolínský Martin 79 Benešov nad Ploučnicí 01:09.2
3. Handík Tomáš 83 Markvartice 01:10.2
4. Veverka Vlastimil 80 Libouchec 01:11.0
5. Havlíček Jakub 81 Vrchlabí 01:11.1
6. Pleschinger Martin 72 Nový Bor 01:11.4
7. Pomothy Jakub 81 Liberec 01:12.4
8. Slanina Jan 81 Kamenický Šenov 01:14.1
9. Charvát Miloš 64 Kolín 01:15.1
10. Jens Michael 81 TSV Grosschonau-BRD 01:15.3
11. Matějka Jan 76 Kněžmost 01:17.0
12. Bogár Leoš 66 Bohemia Nový Bor 01:18.3
13. Kůla Tomáš 78 Dobrovice 01:19.3
14. Cinkán Petr 71 Chrastava 1 kolo-
15. Pára Jiří 78 Dlouhá Lhota 1 kolo-
16. Šolín Ivan 82 Liberec 1 kolo-
  Jokl Lukáš 82 Liberec disk.