ávod v Benešově nad Ploučnicí
závod na Jedlové
závodzávod v Rumburku
závod v Jiřetíně pod Jedlovou
finále v České Lípě


Místo konání:Benešov nad Ploučnicí-Dolní Habartice-restaurace SOR-ROUD
Ředitel závodu:Jiří Misík
Hlavní rozhodčí: František Skalický
Prezentace:restaurace SOR-ROUD,ukončení prezentace půl hodiny před startem kategorie
Trať:okruh v délce 6 km
Kategorie, tratě a čas startu:
žáci do 12 let - 6 km - 1 okruh - 10,00 hod.
žáci 13-14 let - 12km- 2 okruhy- 10,00 hod.
kadeti 15-16 let - 18km- 3 okruhy- 11,00 hod.
junioři 17-18 let - 24km- 4 okruhy- 11,00 hod.
ženy nad 18 let - 18 km-3 okruhy- 10,00 hod.
masters nad 40 let- 25 km-5 okruhů- 11,00 hod.
muži 19-39 let - 30 km-6 okruhů- 12,30 hod.

Ceny : věcné ceny pro první tři závodníky v kategorii
Předpis:závodí se podle soutěžního řádu MTB a tohoto rozpisu.
Závodník startuje na vlastní nebezpečí a musí být vybaven
plnou přilbou.

Sponzoři závodu:Obecní úřad Dolní Habartice, firma SOR-ROUND


Výsledky:

Žáci do 12 let - 1 kolo
1.
Vojta Aleš 1990 Nový Bor 17:10 min. 50 bodů
2.
Palas Jiří 1989 Liberec 17:18 min. 43 bodů
3.
Novák David 1990 Liberec 17:19 min. 37 bodů
4.
Chaloupka Miroslav 1991 Liberec 18:58 min. 32 bodů
5.
Slavík Jan 1989 Česká Lípa 19:10 min. 28 bodů
6.
Landovská Petra 1989 Česká Kamenice 19:41 min. 24 bodů
7.
Viktora Martin 1989 Česká Kamenice 19:50 min. 20 bodů
8.
Štross Martin 1990 Benešov nad Ploučnicí 19:58 min. 17 bodů
9.
Pávek Petr 1990 DDM Česká Lípa 19:59 min. 16 bodů
10.
Kvapil Dominik 1992 Jablonec nad Nisou 20:19 min. 15 bodů
11.
Renka Tomáš 1990 Česká Kamenice 21:51 min. 14 bodů
12.
Prchal Jan 1990 Liberec 22:01 min. 13 bodů
13.
Dostál Vojtěch 1991 Benešov nad Ploučnicí 24:31 min. 12 bodů
  Řípa Lukáš 1988 Liberec disk.  
           
Žáci 13-14 let - 2 kola
1.
Scharf David 1988 Česká Lípa 35:20 min. 50 bodů
2.
Kohout Pavel 1987 DDM Česká Lípa 37:11 min. 43 bodů
3.
Matušinský Miroslav 1987 DDM Česká Lípa 41:45 min. 37 bodů
           
Kadeti 15-16 let- 3 kola
1.
Lacina Lukáš 1985 Česká Kamenice 45:16 min. 50 bodů
2.
Viktora Tomáš 1986 Česká Kamenice 45:17 min. 43 bodů
3.
Pavlík Tomáš 1986 DDM Česká Lípa 57:29 min. 37 bodů
4.
Matejovic Ján 1986 DDM Česká Lípa 1:04:40 hod. 32 bodů
  Strnad Aleš 1986 Jablonec nad Nisou disk.  
           
Junioři 17-18 let - 4 kola
1.
Retych Pavel 1984 Varnsdorf 52:53 min. 50 bodů
2.
Metela Ondřej 1984 Česká Lípa 53:05 min. 43 bodů
3.
Paclt Tomáš 1983 Český Dub 53:16 min. 37 bodů
4.
Pleva Zdeněk 1983 Česká Lípa 1:05:15 hod. 32 bodů
5.
Novotný Lukáš 1983 Česká Lípa 1:16:08 hod. 28 bodů
           
Muži 19-39 let - 5 kol
1.
Chyba Jiří 1979 Praha 1:00:58 hod. 50 bodů
2.
Veverka Vlastimil 1980 Libouchec 1:01:33 hod. 43 bodů
3.
Jeřábek David 1980 Děčín 1:03:07 hod. 37 bodů
4.
Podolínský Martin 1979 Benešov nad Ploučnicí 1:03:08 hod. 32 bodů
5.
Fencl Jan 1979 Praha 1:03:09 hod. 28 bodů
6.
Beran Michal 1977 Ústí nad Labem 1:05:50 hod. 24 bodů
7.
Pomothy Jakub 1981 Liberec 1:06:49 hod. 20 bodů
8.
Slanina Jan 1981 Kamenický Šenov 1:11:03 hod. 17 bodů
9.
Kraus Vítězsalav 1966 Děčín kolo-1 16 bodů
  Šolín Jan 1979 Liberec disk.  
           
Veteráni nad 40 let - 4 kola
1,
Strnad Jiří 1956 Jablonec nad Nisou disk.